Door de geldende maatregelen omtrent het coronavirus kan deze activiteit helaas niet doorgaan. Wie zich al inschreef hiervoor, krijgt spoedig meer informatie via mail. Bedankt voor het begrip.
De boeken ‘Verdwijnend België’ en ‘Atlas van Vergeten België’ vertellen het verhaal van meer dan honderd vergeten plaatsen in ons land: uitgedoofde prachtfabrieken, opgedoekte spoorwegen, verwaarloosde grafmonumenten en nutteloze werken.
In deze presentatie nemen de auteurs, Reinout Bossuyt en Bart Vanacker, je mee op een rondreis naar een selectie van deze vergeten parels. Aan de hand van oude luchtbeelden, kaarten van vroeger en nu, foto’s en video’s ontdek je het fascinerende verhaal van een tijd die ooit was en krijg je voorbeelden van hoe we ons verlaten erfgoed een tweede leven kunnen geven.
Deze activiteit wordt georganiseerd door de Vrienden van het Industriemuseum. Vrienden kunnen deelnemen aan voordeeltarief. Maar ook niet-vrienden zijn van harte welkom. Ook zin om Vriend van het museum te worden? Lees hier meer.
Kan je na inschrijving en betaling toch niet deelnemen? Laat het ons zo snel mogelijk weten via vrienden@industriemuseum.be. Wanneer je annuleert tot twee weken voor de activiteit krijg je het inschrijvingsgeld terugbetaald, met uitzondering van de administratieve kosten (5 euro). Annuleer je later, dan moet de volledige deelnameprijs betaald worden. Bij annulering met gegronde reden (sterfgeval, ziekte, werk) krijg je het deelnamegeld terugbetaald, met afhouding van de administratieve kost. Hiervoor vragen we steeds een bewijsstuk. Hou er rekening mee dat een terugbetaling enkele weken kan duren.