menu
 
Het Industriemuseum is open. Klik hier en reserveer je tickets online.

medewerkers

Ann Van Nieuwenhuyse

directeur

0032 9 323 65 07

ann.vannieuwenhuyse@stad.gent

Hilde Langeraert

conservator

0032 9 323 65 39

hilde.langeraert@stad.gent

Kurt Waegeman

coördinator interne organisatie

0032 9 323 65 25

kurt.waegeman@stad.gent

Dries Deboiserie

coördinator zaalverhuur, sponsoring en shop

0032 9 323 65 34

dries.deboiserie@stad.gent

Micheline Faseur

administratief medewerker

0032 9 323 65 06

micheline.faseur@stad.gent

Tamar Cachet

onderzoeksmedewerker

0032 9 323 65 19

tamar.cachet@stad.gent

Odelinde Van Thieghem

databeheerder

0032 9 323 65 10

odelinde.vanthieghem@stad.gent

Thomas Desmedt

digitaal strateeg

0032 9 323 65 28

thomas.desmedt@stad.gent

Marthe De Doncker

collectiemedewerker

0032 9 323 65 29

marthe.dedoncker@stad.gent

Ilse Neyt

collectiemedewerker

0032 9 323 65 17

ilse.neyt@stad.gent

Parsival Delrue

collectiemedewerker

0032 9 323 65 16

parsival.delrue@stad.gent

Michel Delabarre

collectiemedewerker

0032 9 323 65 46

michel.delabarre@stad.gent

Pieter Neirinckx

collectie- en onderzoeksmedewerker

0032 9 323 65 12

pieter.neirinckx@stad.gent

Brigitte De Meyer

kennismedewerker bibliotheek en collectie

0032 9 323 65 15

brigitte.demeyer@stad.gent

Marie Kympers

onderzoeker

0032 9 323 65 11

marie.kympers@stad.gent

Sabine Mengé

collectiemedewerker

0032 9 323 65 18

sabine.menge@stad.gent

Peter Loockx

projectmedewerker ETWIE

peter@etwie.be

Joeri Januarius

coördinator ETWIE

0032 9 323 65 24

joeri@etwie.be

Robin Debo

kennismedewerker ETWIE

0032 9 323 65 13

robin@etwie.be

Lieselot Cornelis

kennismedewerker ETWIE

0032 9 323 65 09

lieselot@etwie.be

Sanne Van Bellingen

kennismedewerker ETWIE

0032 9 323 65 32

sanne@etwie.be

Riekie Segers

coördinator vriendenwerking

riekie.segers@stad.gent

Jessie Coppens

coördinator textiel- en drukkerijafdeling

0032 9 323 65 22

jessie.coppens@stad.gent

Liesa Rutsaert

medewerker toegankelijkheid en participatie

0032 9 323 65 26

liesa.rutsaert@stad.gent

Eline Chalmet

coördinator publiek en communicatie

0032 9 323 65 52

eline.chalmet@stad.gent

Lize De Doncker

educatief medewerker

0032 9 323 65 20

lize.dedoncker@stad.gent

Anne-Greet Denolf

coördinator vrijwilligerswerking

0032 9 323 65 21

annegreet.denolf@stad.gent

Lieva De Beuckelaere

publieksmedewerker

0032 9 323 65 21

lieva.debeuckelaere@stad.gent

Laurence De Craene

publieksmedewerker textiel- en druktechnieken

0032 9 323 65 21

laurence.decraene@stad.gent

Lies De Herdt

publieksmedewerker spinnen en weven

0032 9 323 65 21

lies.deherdt@stad.gent

Baki Türkseven

publieksmedewerker demonstraties textielafdeling

Marc Coene

publieksmedewerker demonstraties textielafdeling

Saidja Callewaert

communicatiemedewerker

0032 9 323 65 53

saidja.callewaert@stad.gent

Hannelore De Craene

communicatiemedewerker

0032 9 323 65 33

hannelore.decraene@stad.gent

Rose-Marie Marchand

grafisch ontwerper

0032 9 323 65 23

rosemarie.marchand@stad.gent

Kevin Van De Velde

medewerker technische ploeg / verlichting en multimedia

0032 9 323 65 49

kevin.vandevelde@stad.gent

Marek Kaleja

medewerker technische ploeg

Kenneth Santy

Technisch medewerker textielmachines

kenneth.santy@stad.gent

Carine De Boevre

coördinator technische ploeg

0032 9 323 65 48

carine.deboevre@stad.gent

Patrick De Mey

medewerker technische ploeg

Oktay Sancak

technisch coördinator textielafdeling / infrastructuur

0032 9 323 65 47

oktay.sancak@stad.gent

Patricia Bracke

onthaalmedewerker

0032 9 323 65 00

patricia.bracke@stad.gent

Cynthia Van Kerckvoorde

onthaalmedewerker

0032 0 323 65 00

cynthia.vankerckvoorde@stad.gent

Ines Van Damme

onthaalmedewerker

0032 9 323 65 00

ines.vandamme@stad.gent

Veronique Lamaire

onthaalmedewerker

0032 9 323 65 00

veronique.lamaire@stad.gent

Nathalie Gilissen

onthaalmedewerker

0032 9 323 65 00

nathalie.gilissen@stad.gent

Linda De Visscher

erfgoedbewaker

linda.devisscher@stad.gent

David Schelfthout

hoofderfgoedbewaker

0032 9 323 65 00

david.schelfthout@stad.gent

Fatma Akkas

erfgoedbewaker

fatma.akkas@stad.gent

Lucien Lebeau

erfgoedbewaker

lucien.lebeau@stad.gent