menu
 

medewerkers

Ann Van Nieuwenhuyse

directeur

0032 9 323 65 07

ann.vannieuwenhuyse@stad.gent

Hilde Langeraert

conservator

0032 9 323 65 39

hilde.langeraert@stad.gent

Kurt Waegeman

coördinator interne organisatie

0032 9 323 65 25

kurt.waegeman@stad.gent

Micheline Faseur

administratief medewerker

0032 9 323 65 06

micheline.faseur@stad.gent

Hermelijn Daem

Coördinator zaalverhuur

0032 9 323 65 46

hermelijn.daem@stad.gent

Tamar Cachet

onderzoeksmedewerker

0032 9 323 65 19

tamar.cachet@stad.gent

Odelinde Van Thieghem

databeheerder

0032 9 323 65 10

odelinde.vanthieghem@stad.gent

Johan Beghyn

collectiemedewerker - behoud & beheer

0032 9 323 65 18

johan.beghyn@stad.gent

Marthe De Doncker

collectiemedewerker

0032 9 323 65 29

marthe.dedoncker@stad.gent

Ilse Neyt

collectiemedewerker

0032 9 323 65 17

ilse.neyt@stad.gent

Parsival Delrue

collectiemedewerker

0032 9 323 65 16

parsival.delrue@stad.gent

Pieter Neirinckx

collectie- en onderzoeksmedewerker

0032 9 323 65 12

pieter.neirinckx@stad.gent

Rose-Marie Marchand

grafisch ontwerper

0032 9 323 65 23

rosemarie.marchand@stad.gent

Brigitte De Meyer

kennismedewerker bibliotheek en collectie

0032 9 323 65 15

brigitte.demeyer@stad.gent

Marie Kympers

onderzoeker

0032 9 323 65 11

marie.kympers@stad.gent

Sanne Van Bellingen

kennismedewerker ETWIE

0032 9 323 65 32

sanne@etwie.be

Robin Debo

kennismedewerker ETWIE

0032 9 323 65 13

robin@etwie.be

Lieselot Cornelis

kennismedewerker ETWIE

0032 9 323 65 09

lieselot@etwie.be

Tamara Geurts

coördinator publiek en communicatie

0032 471 04 10 43

tamara.geurts@stad.gent

Liesa Rutsaert

medewerker toegankelijkheid en participatie

0032 485 54 19 37

liesa.rutsaert@stad.gent

Armina Ghazaryan

publieksmedewerker druktechnieken

armina.ghazaryan@stad.gent

Laura Verbeke

educatief medewerker

0032 9 323 65 20

laura.verbeke@stad.gent

Inge Preckler

administratief medewerker

0032 9 235 38 00

inge.preckler@stad.gent

Eline Chalmet

coördinator publiek en communicatie

0032 9 323 65 52

eline.chalmet@stad.gent

Laurence De Craene

publieksmedewerker textiel- en druktechnieken

0032 9 323 65 21

laurence.decraene@stad.gent

Lies De Herdt

publieksmedewerker spinnen en weven

0032 9 323 65 21

lies.deherdt@stad.gent

Baki Türkseven

publieksmedewerker demonstraties textielafdeling

Tine Pâquet

communicatiemedewerker

0032 9 323 65 53

tine.paquet@stad.gent

Hannelore De Craene

communicatiemedewerker

0032 470 20 78 99

hannelore.decraene@stad.gent

Oktay Sancak

technisch coördinator textielafdeling / infrastructuur

0032 9 323 65 47

oktay.sancak@stad.gent

Kevin Van De Velde

medewerker technische ploeg / verlichting en multimedia

0032 9 323 65 49

kevin.vandevelde@stad.gent

Marek Kaleja

medewerker technische ploeg

Kenneth Santy

Technisch medewerker textielmachines

kenneth.santy@stad.gent

Patrick De Mey

medewerker technische ploeg

Cynthia Van Kerckvoorde

onthaalmedewerker

0032 9 323 65 00

cynthia.vankerckvoorde@stad.gent

Patricia Bracke

onthaalmedewerker

0032 9 323 65 00

patricia.bracke@stad.gent

Fatma Akkas

onthaalmedewerker

0032 9 323 65 00

fatma.akkas@stad.gent

Lucien Lebeau

bewakingsagent

lucien.lebeau@stad.gent

Linda De Visscher

bewakingsagent

linda.devisscher@stad.gent

Rune Van Overwaele

bewakingsagent

rune.vanoverwaele@stad.gent

Inge Vandermassen

bewakingsagent

inge.vandermassen@stad.gent

Jan De Loof

teamverantwoordelijke bewaking

jan.deloof@stad.gent

Orcun Sari

bewakingsagent

orcun.sari@stad.gent

Tatiana Caradjova

bewakingsagent

tatiana.caradjova@stad.gent

David Schelfthout

bewakingsagent

david.schelfthout@stad.gent