Menu
 
Het Industriemuseum is terug open. Je bezoek vooraf reserveren is verplicht. Klik hier voor meer informatie en het online kopen van tickets.

Medewerkers

Ann Van Nieuwenhuyse

Directeur

0032 9 323 65 07

ann.vannieuwenhuyse@stad.gent

Hilde Langeraert

Conservator

0032 9 323 65 39

hilde.langeraert@stad.gent

Melissa Van den Heede

Administratief medewerker

0032 9 323 65 06

melissa.vandenheede@stad.gent

Kurt Waegeman

Coördinator interne organisatie

0032 9 323 65 25

kurt.waegeman@stad.gent

Marthe De Doncker

Collectiemedewerker

0032 9 323 65 00

marthe.dedoncker@stad.gent

Odelinde Van Thieghem

Databeheerder

0032 9 323 65 10

odelinde.vanthieghem@stad.gent

Ilse Neyt

Collectiemedewerker

0032 9 323 65 17

ilse.neyt@stad.gent

Parsival Delrue

Collectiemedewerker

0032 9 323 65 16

parsival.delrue@stad.gent

Michel Delabarre

Collectiemedewerker

0032 9 323 65 00

michel.delabarre@stad.gent

Pieter Neirinckx

Collectie- en onderzoeksmedewerker

0032 9 323 65 12

pieter.neirinckx@stad.gent

Brigitte De Meyer

Kennismedewerker bibliotheek en collectie

0032 9 323 65 15

brigitte.demeyer@stad.gent

Marie Kympers

Onderzoeker

0032 9 323 65 11

marie.kympers@stad.gent

Sabine Mengé

Collectiemedewerker

0032 9 323 65 18

sabine.menge@stad.gent

Sanne Van Bellingen

Kennismedewerker ETWIE

0032 9 323 65 32

sanne@etwie.be

Joeri Januarius

Coördinator ETWIE

0032 9 323 65 24

joeri.januarius@stad.gent

Robin Debo

Kennismedewerker ETWIE

0032 9 323 65 13

robin.debo@stad.gent

Lieselot Cornelis

Kennismedewerker ETWIE

0032 9 323 65 09

lieselot.cornelis@stad.gent

Riekie Segers

Coördinator vriendenwerking

riekie.segers@stad.gent

Liesa Rutsaert

Medewerker toegankelijkheid en participatie

0032 9 323 65 26

liesa.rutsaert@stad.gent

Jessie Coppens

Coördinator textiel- en drukkerijafdeling

0032 9 323 65 22

jessie.coppens@stad.gent

Eline Chalmet

Coördinator publiek en communicatie

0032 9 323 65 52

eline.chalmet@stad.gent

Lize De Doncker

Educatief medewerker

0032 9 323 65 20

lize.dedoncker@stad.gent

Anne-Greet Denolf

Coördinator vrijwilligerswerking

0032 9 323 65 21

annegreet.denolf@stad.gent

Lieva De Beuckelaere

Publieksmedewerker

0032 9 323 65 21

lieva.debeuckelaere@stad.gent

Laurence De Craene

Publieksmedewerker / textiel- en druktechnieken

0032 9 323 65 21

laurence.decraene@stad.gent

Lies De Herdt

Publieksmedewerker / spinnen en weven

0032 9 323 65 03

lies.deherdt@stad.gent

Baki Türkseven

Publieksmedewerker / demonstraties textielafdeling

Marc Coene

Publieksmedewerker / demonstraties textielafdeling

Saidja Callewaert

Communicatiemedewerker

0032 9 323 65 53

saidja.callewaert@stad.gent

Hannelore De Craene

Communicatiemedewerker

0032 9 323 65 33

hannelore.decraene@stad.gent

Rose-Marie Marchand

Grafisch ontwerper

0032 9 323 65 23

rosemarie.marchand@stad.gent

Oktay Sancak

Technisch coördinator textielafdeling / infrastructuur

0032 9 323 65 47

oktay.sancak@stad.gent

Kevin Van De Velde

Medewerker technische ploeg / verlichting en multimedia

0032 9 323 65 49

kevin.vandevelde@stad.gent

Marek Kaleja

Medewerker technische ploeg

Carine De Boevre

Coördinator technische ploeg

0032 9 323 65 48

carine.deboevre@stad.gent

Patrick De Mey

Medewerker technische ploeg

Nathalie Gilissen

Onthaalmedewerker

0032 9 323 65 00

nathalie.gilissen@stad.gent

Veronique Lamaire

Onthaalmedewerker

0032 9 323 65 00

onthaal.industriemuseum@stad.gent

Micheline Faseur

Onthaalmedewerker

0032 0 323 65 00

micheline.faseur@stad.gent

Ines Van Damme

Onthaalmedewerker

0032 9 323 65 00

ines.vandamme@stad.gent

Patricia Bracke

Onthaalmedewerker

0032 9 323 65 00

onthaal.industriemuseum@stad.gent

Lucien Lebeau

Erfgoedbewaker

lucien.lebeau@stad.gent

Linda De Visscher

Erfgoedbewaker

linda.devisscher@stad.gent

Marleen Reunes

Erfgoedbewaker

marleen.reunes@stad.gent

David Schelfthout

Hoofderfgoedbewaker

0032 9 323 65 00

david.schelfthout@stad.gent

Fatma Akkas

Erfgoedbewaker

fatma.akkas@stad.gent