Menu
 
De drukkerijafdeling is momenteel enkel open op donderdag!

Medewerkers

Ann Van Nieuwenhuyse

Directeur

0032 9 323 65 07

ann.vannieuwenhuyse@stad.gent

Laurent De Maertelaer

Directie-assistent

0032 9 323 65 00

laurent.demaertelaer@stad.gent

Hilde Langeraert

Conservator

0032 9 323 65 19

hilde.langeraert@stad.gent

Kurt Waegeman

Organisatie, zaalhuur

0032 9 323 65 25

kurt.waegeman@stad.gent

Liesa Rutsaert

Administratie

0032 9 323 65 26

liesa.rutsaert@stad.gent

Parsival Delrue

Collectiemedewerker

0032 9 323 65 16

parsival.delrue@stad.gent

Michel Delabarre

Collectiemedewerker

0032 9 323 65 00

michel.delabarre@stad.gent

Greet Vanderhaegen

Collectiebeheerder

0032 9 323 65 00

greet.vanderhaegen@stad.gent

Pieter Neirinckx

Collectie- en wetenschappelijk medewerker

0032 9 323 65 12

pieter.neirinckx@stad.gent

Brigitte De Meyer

Bibliotheek

0032 9 323 65 15

brigitte.demeyer@stad.gent

Marie Kympers

Onderzoek

0032 9 323 65 19

marie.kympers@stad.gent

Robin Boone

Coördinator drukkerijafdeling

0032 9 323 65 00

robin.boone@stad.gent

Astrid Vergauwe

Content manager

0032 9 323 65 10

astrid.vergauwe@stad.gent

Sabine Mengé

Collectiemedewerker

0032 9 323 65 18

sabine.menge@stad.gent

Ilse Neyt

Collectiemedewerker

0032 9 323 65 17

ilse.neyt@stad.gent

Kristof Ysabie

Collectiemedewerker

0032 9 323 65 46

kristof.ysabie@stad.gent

Joeri Januarius

Coördinator ETWIE

0032 9 323 65 24

joeri.januarius@stad.gent

Robin Debo

Kennismedewerker ETWIE

0032 9 323 65 13

robin.debo@stad.gent

Lieselot Cornelis

Kennismedewerker ETWIE

0032 9 323 65 09

lieselot.cornelis@stad.gent

Baki Türkseven

Publiekswerkers voor demonstraties textielafdeling

Eline Chalmet

Coördinatie publiekswerking

0032 9 323 65 52

eline.chalmet@stad.gent

Marc Coene

Publiekswerkers voor demonstraties textielafdeling

Lize De Doncker

Educatief medewerker

0032 9 323 65 20

lize.dedoncker@stad.gent

Anne-Greet Denolf

Coördinatie vrijwilligerswerking

0032 9 323 65 21

annegreet.denolf@stad.gent

Mieke Temmerman

Publiekswerking

0032 9 323 65 52

annemarie.temmerman@stad.gent

Lieva De Beuckelaere

Publiekswerker

0032 9 323 65 21

lieva.debeuckelaere@stad.gent

Laurence De Craene

Publiekswerker

0032 9 323 65 21

laurence.decraene@stad.gent

Lies De Herdt

Publiekswerker spinnen en weven

0032 9 323 65 03

lies.deherdt@stad.gent

Rose-Marie Marchand

Vormgeving

0032 9 323 65 23

rosemarie.marchand@stad.gent

Marie-Julie Dellaert

Online communicatie

0032 9 323 65 11

info@stad.gent

Hannelore De Craene

Communicatie

0032 9 323 65 33

hannelore.decraene@stad.gent

Carine De Boevre

Coördinatie technische ploeg

0032 9 323 65 48

carine.deboevre@stad.gent

Patrick De Mey

Technische ploeg

Dirk Nieuwlandt

Technische ploeg

Oktay Sancak

Veiligheid en coördinatie textielafdeling

0032 9 323 65 47

oktay.sancak@stad.gent

Kevin Van de Velde

Technische ploeg

0032 9 323 65 49

kevin.vandevelde@stad.gent

Marek Kaleja

Technische ploeg

Ines Van Damme

Onthaal

0032 9 323 65 00

ines.vandamme@stad.gent

Nathalie Gilissen

Onthaal

0032 9 323 65 00

nathalie.gilissen@stad.gent

Linda De Visscher

Erfgoedbewaker

linda.devisscher@stad.gent

Marleen Reunes

Erfgoedbewaker

marleen.reunes@stad.gent

David Schelfthout

Hoofderfgoedbewaker

0032 9 323 65 00

david.schelfthout@stad.gent

David Bruynooghe

Erfgoedbewaker

david.bruynooghe@stad.gent

Fatma Akkas

Erfgoedbewaker

fatma.akkas@stad.gent

Jens De Wulf

Erfgoedbewaker

jens.dewulf@stad.gent

Lucien Lebeau

Erfgoedbewaker

lucien.lebeau@stad.gent